Pracownik zaplecza kuchennego

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Pszczyna

2 dni temu

Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/20/0191
OBOWIĄZKI:
dokładność, obowiązkowość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, utrzymanie czystości, dyspozycyjność, zmywanie naczyń, sztuccy
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wykształcenie minimum podstawowe, mile widziane doświadczenie zawodowe oraz książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych, dokładność, obowiązkowość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, troska o ład i porządek

Miejsce pracy:

Pszczyna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Dworcowa 23, 43-200 Pszczyna, powiat: pszczyński, woj: śląskie

Dane kontaktowe:

Doradca Klienta
3221022736, 322102735, 322102739

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

ze skierowaniem z Powiatowego Urzędu Pracy w Pszczynie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Poznaj stanowisko: Pomoc Kuchenna
Pomoc Kuchenna jest to osoba, która pomaga kucharzowi w kuchni przygotować posiłki oraz zmywa naczynia i sprząta. Pomoc Kuchenna powinna mieć wykształcenie gastronomiczne (zawodowe, policealne) i aktualną książeczkę zdrowia oraz odbyty staż pracy w zawodzie, czyli doświadczenie. Pracownik ten powinien cechować się: podzielnością uwagi, dokładnością, samodzielnością, ...
Praca Pomoc Kuchenna