Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik sezonowy

    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / o pracę tymczasową  pełny etat  aplikuj bez CV
    21 godz.
    Praca sezonowa - sadzenie, zbiór warzyw od kwietnia 2024 Wymiar pracy: sezonowa umowa o pracę. Opis stanowiska: praca odbywa się w systemie akordu grupowego, indywidualnego (zbiór warzyw) oraz na godziny (12,41€/godz.netto - inne prace)
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik zbioru szparag

In Person Sp. z o.o.
lubuskie
praca stacjonarna
1834 dni temu

Ogłoszenie numer: 2363389, z dnia 2019-03-21

Jesteśmy legalną agencją pośrednictwa pracy (KRAZ 470)! Od wielu lat zajmujemy się rekrutacją pracowników dla naszych stałych klientów w Holandii! Zainteresowany? Sprawdź już teraz dostępne oferty pracy!

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Holanda, Leunen / Asten

Do twoich obowiązków będzie należało:

  • zbiór szparag
  • wszelkie czynności związane z uprawą i pielęgnacją szparagów
  • praca na zewnątrz w określonym tempie

Wymagania

Oczekujemy:

  • doświadczenia przy zbiorze szparag
  • chęci do pracy na zewnątrz
  • zaangażowania
  • chęci do pracy w zespole
  • dokładności
  • prawo jazdy (mile widziane)

Oferujemy

Zapewniamy:

  • stawka 10,40 euro na start
  • zakwaterowanie
  • dojazd do pracy samochodami służbowymi
  • opiekę polskich koordynatorów
  • dla osób mieszkających prywatnie zwrot kosztów dojazdów do pracy
  • pracę w przyjaznym zespole
  • stabilną pracę