Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Presales Engineer

New-Invest

Wrocław

29 dni temu

Miejsce pracy: Wrocław

Wynagrodzenie:

B2B 8 000-12 000 PLN Netto

UoP 7 000-10 000 PLN brutto

Poszukujemy eksperta w zakresie Presales’u, który swoją wiedzą i umiejętnościami przyczyni się do dalszego rozwoju oraz popularyzacji usług świadczonych w oparciu o platformę Virtual Data Center. VDC to chmura, która obchodzi tzw. „Vendor Lock-in”, pozwalając na wykorzystanie dowolnych technologii sprzętowych (dowolny DataStore, rozwiązania sieciowe) i programowych (dowolna platforma wirtualizacyjna i OS). Zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy ją sami – począwszy od oprogramowania łączącego technologie Open Source z naszymi autorskimi rozwiązaniami, aż po samo Data Center.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie techniczne oraz biznesowe w branży IT po stronie integratora, dystrybutora lub producenta
  • Szeroką wiedzę z obszaru IT, w szczególności zagadnień związanych z Data Center, usługami chmurowymi, serwerami, macierzami, wirtualizacją oraz siecią
  • Znajomość zasad licencjonowania produktów Microsoft w modelu SPLA
  • Doświadczenie w prowadzeniu prezentacji oraz tworzeniu ofert handlowych
  • Komunikatywność, umiejętność pracy z klientami
Obowiązki:
  • Identyfikowanie bieżących potrzeb klienta oraz przekształcanie ich w szanse sprzedażowe
  • Dobór odpowiednich rozwiązań oraz przygotowywanie profesjonalnych ofert handlowych
  • Bieżąca opieka nad klientami korzystającymi z usług Data Center
  • Prowadzeniem technicznych prezentacji dla klientów
  • Bliska współpraca z pracownikami działów technicznych odpowiedzialnych za realizację pozyskanych projektów

Oferujemy:

  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie
  • Karta sportowa
  • System premiowy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Płatny urlop na b2b
  • Wsparcie pionu technicznego i call center
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Komfortowe warunki pracy, przemyślane wdrożenie
  • Zgrany zespół i doskonałą atmosferę

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży to osoba, która odpowiada za wsparcie merytoryczne i bezpośrednie sprzedaży i posprzedaży produktów lub usług firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: planowanie i organizacja akcji promocyjnych oraz analiza i ocena ich efektywności, wdrażanie standardów merchandisingowych oraz nadzorowanie ich przestrzegania, przygotowywanie analiz marketingowych ...
Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży Praca Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży