Product Manager

ARPI Staffing Sp. z o. o.

Warszawa

6 dni temu

Oferujemy niezwykle ciekawe stanowisko dla kandydata, który ma doświadczenie w sprzedaży i/lub rozwoju produktu. Dystrybutor wyposażenia dla biur, planuje rozwinąć nową linię produktową. Product Manager będzie odpowiedzialny za cały ten proces.

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Wyselekcjonowanie produktów do oferty oraz wybór najlepszych dostawców
  • Negocjacje warunków handlowych u dostawców
  • Stworzenie oferty handlowej z poszczególnych produktów w panelu sprzedażowym
  • Organizacja i przygotowanie szkoleń wewnętrznych dla pracowników działu handlowego i działu obsługi klienta
  • Promocja nowej oferty
  • Koordynacja zakupów i wdrożenie procedur związanych z zamówieniami
  • Dbanie o stany magazynowe
  • Poszerzanie oferty wg potrzeb klienta/analizy i weryfikacja potrzeb
Wymagania i kompetencje zawodowe:
  • Znajomość rynku AGD oraz art. Spożywczych w zakresie zamówień biurowych
  • Doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta/kontaktach handlowych
  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MsOffice i systemów CRM
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie i umiejętność budżetowania
  • Wiedza z zakresu marketingu i handlu
  • Znajomość technik kształtowania wizerunku produktu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Własna inicjatywa i kreatywność
Oferujemy:
  • Samodzielne stanowisko i możliwość realnego budowania nowej linii produktowej dla stabilnej firmy
  • Aktywny udział w tworzeniu strategii biznesowej produktu, decyzyjność
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stacjonarne stanowisko, w przypadku podróży służbowych – samochód służbowy do dyspozycji
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta sportowa
  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach struktur firmy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku:

Poznaj

ARPI Staffing jest częścią ARPI Group, norweskiego holdingu, obecnego w Polsce od 2001 roku. Oferujemy usługi rekrutacyjne obejmujące zatrudnienie na stałe, pracę tymczasową, rozwiązania typu ,,try & hire" oraz całkowity outsourcing pracowniczy wybranych obszarów działania spółki. Obecnie dla naszego Klienta, lidera na Polskim rynku w swojej branży, w związku z dynamicznym rozwojem i rozbudowywaniem sił sprzedaży, szukamy kandydatów do pracy na stanowisko: