Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    1 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia Back-end Developer Gdynia
Programista Backend (Node.js)

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
Gdynia, Gdynia - ul. Sportowa 8c
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
830 dni temu
Miejsce pracy: Gdynia - ul. Sportowa 8c

TME to międzynarodowy dystrybutor komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej.

Zakres Twoich obowiązków
  • tworzenie i rozwijanie oprogramowania w oparciu o ustalenia biznesowe pozwalające na
  • zaawansowane wyszukiwanie produktów;
  • zapewnienie stabilności działania oprogramowania;
  • podejmowanie inicjatyw;
  • samorozwój mający przełożenie na jakość wytwarzanego oprogramowania.
Oczekujemy od Ciebie
  • minimum dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomości JavaScript, Gita i relacyjnych baz danych;
  • pasji do programowania, ciągłego poszerzania swojej wiedzy i chęci podejmowania wyzwań;
  • umiejętności analitycznych, komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;
  • znajomości języka angielskiego pozwalającego na zapoznanie się z dokumentacją techniczną.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość TypeScript;
  • wiedza z zakresu zaawansowanego wykorzystania baz danych - najlepiej PosgreSQL;
  • umiejętność programowania reaktywnego;
  • znajomość SOLID, KISS, DRY;
  • doświadczanie związane z systemami produkcyjnymi;
  • znajomość Frameworka React.