Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    13 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista

Grupa KLIMA-THERM
pomorskie
praca stacjonarna
2078 dni temu

Do istniejącego zespołu programistów odpowiadających na zmieniające i dynamicznie powstające potrzeby biznesowe, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Programista

Dział informatyki w naszej firmie pełni funkcję centralnego działu obsługi wszystkich spółek w grupie kapitałowej. Członek naszego zespołu musi więc brać pod uwagę konieczność okresowego przemieszczania się po Trójmieście i w najbliższe okolice (Pszczółki, Skowarcz).

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy jako programista w zespole tworzącym aplikacje biznesowe
  • dobra znajomość SQL  (MySQL)
  • dobra znajomość HTML, CMS, CSS, Javascript
  • znajomość tworzenia serwisów WEBAPI,
  • mile widziana znajomość c# 4.7 (Visual Studio 2017), Angular
  • umiejętność pracy zespołowej, rozumienia potrzeb biznesu
OCZEKUJEMY:
  • kreatywnego podejścia do rozwiązywania zaistniałych problemów
  • wysoko rozwiniętych umiejętności organizacji pracy własnej, samodzielności w podejmowaniu decyzji i wybieraniu właściwych rozwiązań
  • komunikatywność połączona z umiejętnością oraz chęcią pracy zespołowej,
  • umiejętności jednoczesnej pracy przy kilku projektach
  • rzetelności, sumienności, zaangażowania
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjności w sytuacjach awaryjnych
OFERUJEMY:
  • Pracę w dynamicznej grupie kapitałowej, inwestującej w rozwój pracowników i dających możliwość osobistych wyzwań zawodowych
  • Pełnoetatowe zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Narzędzia służbowe umożliwiające realizację zadań
  • Samodzielność, współpracę i przyjazną atmosferę
  • Konkurencyjne warunki wynagrodzenia oraz pakiet socjalny
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883)".