Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
  • Programista ASP.NET

    Pekao Direct Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista mid / senior  kontrakt B2B  pełny etat
    15 dni
    Czym będziesz się zajmować: projektowaniem, implementacją, rozwojem i utrzymaniem aplikacji internetowych opartych o platformę .NET, projektowaniem oraz obsługą baz danych w MS SQL Server, komunikacją z istniejącymi aplikacjami oraz z zewnętrznymi systemami, wykorzystaniem nowoczesnych...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista

Urząd Statystyczny w Lublinie
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
1997 dni temu
Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Programista
Miejsce pracy: Lublin
Ogłoszenie o naborze Nr 34716

Warunki pracy

praca administracyjno-biurowa z wykorzystaniem komputera i monitora ekranowego,
przeciążenie układu mięśniowo-szkieletowego, przeciążenie wzroku,
bariery architektoniczne w zakresie poruszania się po budynku przez osoby niepełnosprawne ruchowo – schody między kondygnacjami, brak wind, toaleta zlokalizowana na parterze dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, przed budynkiem Urzędu znajduje się urządzenie do przemieszczania osób niepełnosprawnych- platforma schodowa.

Zakres zadań

  • projektowanie i tworzenie oprogramowania w celu przetwarzania danych statystycznych badań z zakresu specjalizacji
  • uczestniczenie w pracach związanych z tworzeniem i utrzymaniem Dziedzinowych Baz Danych w celu zapewnienia ich dostępności i upowszechniania wyników badań
  • projektowanie i tworzenie oprogramowania użytkowego w celu wsparcia działania Urzędu
  • współpraca z Ośrodkami Urzędu w zakresie analizy i przetwarzania danych w celu udostępniania i upowszechniania wyników badań statystycznych
  • udzielanie wsparcia użytkownikom sieci komputerowej oraz systemów informatycznych w celu efektywnego ich wykorzystania
  • współuczestniczenie w zapewnieniu ochrony systemów i sieci teleinformatycznych, w których są wytwarzane, przetwarzane i przechowywane dane w celu zapewnienia ich bezpieczeństwa
  • współuczestniczenie w administrowaniu infrastrukturą informatyczną w celu zapewnienia użytkownikom poprawnych warunków pracy w sieci

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 2 lata doświadczenia zawodowego w obsłudze informatycznej
  • znajomość działania i konfiguracji systemów operacyjnych MS Windows,
  • umiejętność programowania w C#, VB.NET lub w innym języku środowiska .NET Framework,
  • znajomość XML
  • umiejętność projektowania baz danych MS SQL Server
  • umiejętność programowania w T-SQL
  • znajomość przepisów ustawy o statystyce publicznej oraz przepisów z zakresu ochrony danych osobowych,
  • znajomość przepisów dotyczących służby cywilnej, w tym znajomość zasad służby cywilnej oraz zasad etyki korpusu służby cywilnej
  • rzetelność,
  • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów
  • wykorzystywanie wiedzy i doskonalenie zawodowe,
  • współpraca
  • komunikacja interpersonalna
  • komunikacja pisemna
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • myślenie analityczne
  • kreatywność