Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Project Manager

Haerter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Sp. k.

Legnica

3 dni temu

Miejsce pracy: Legnica
Twoje zadania:
  • budowanie i kierowanie zespołem projektowym
  • planowanie budżetu, kosztów projektu i inwestycji związanych z projektem
  • tworzenie i nadzorowanie harmonogramu projektu
  • kontakt z osobami z zewnątrz (klienci, dostawcy, kooperanci) i wewnątrz firmy (w Polsce oraz pozostałych siedzibach grupy) w kwestiach związanych z projektem
  • współdziałanie przy negocjacjach z klientami i dostawcami dot. zmian w projektach
  • przekazywanie projektu po zwolnieniu produkcji seryjnej na obszar produkcji oraz wsparcie podczas produkcji seryjnej
  • raportowanie statusu projektów
Jesteś idealnym kandydatem jeśli:
  • posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe techniczne (obróbka metalu, materiałoznawstwo, inżynieria produkcji, budowa maszyn, obróbka/technologia wtrysku tworzyw sztucznych lub pokrewne)
  • posiadasz min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znasz bardzo dobrze j. angielski lub j. niemiecki
  • potrafisz rozwiązywać problemy i myśleć poza schematami
  • posiadasz umiejętności negocjacyjne
  • znasz bardzo dobrze MS-Office oraz MS-Project
  • posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu technologii przetwarzania metali (tłoczenie) i/lub tworzyw sztucznych (wtrysk) oraz budowy tłoczników lub form wtryskowych mile widziane
W zamian oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premia do 30%
    1000 zł za polecenie pracownika
  • praca w godz. 08.00-16.00
  • 30 minut przerwy
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • opieka medyczna
    ubezpieczenia grupowe
  • szeroki pakiet socjalny
  • zespół, na który zawsze możesz liczyć
  • stabilizację i bezpieczeństwo
  • kawę :)

A przede wszystkim słuchamy naszych pracowników i wychodzimy naprzeciw ich potrzebom!

Kontakt:

mail: praca@haerter.com · tel.: 76 72 43 909

Härter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Jaworzyńska 291c · 59-220 Legnica

Poznaj

Dlaczego warto?

HÄRTER Technika Wytłaczania specjalizuje się w produkcji detali wykrawanych/wytłaczanych, podzespołów montażowych znajdujących zastosowanie niemalże we wszystkich gałęziach przemysłu. Zaczynając od przemysłu elektronicznego, poprzez motoryzacyjny, AGD, a na telekomunikacyjnym kończąc.

Jesteśmy częścią sukcesu naszych Pracowników i Klientów.

Jeśli:
- chcesz zarabiać więcej,
- pracować w zespole, na który zawsze możesz liczyć,
- mieć zagwarantowaną stabilizację i bezpieczeństwo,

DOŁĄCZ DO NAS!

Nie masz doświadczenia? Zdobądź je u nas w jednym z najbardziej poszukiwanych zawodów na Dolnym Śląsku!

Härter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Legnicy jest jednym z wiodących producentów detali wytłaczanych, komponentów z metalu i tworzywa sztucznego, znajdujących zastosowanie w samochodach marki premium i wysokiej klasy meblach.

W naszych zakładach w Niemczech, Chinach, Polsce oraz USA zatrudniamy ok. 1500 pracowników, z czego w Legnicy już 350.

Opinie o pracodawcy

Monika Pilch

Dyrektor Zakładu

Jesteśmy dumni z faktu, że możemy wspólnie tworzyć sukces tej firmy. Doceniamy fachowców, promujemy talenty, uczymy pracowników niszowych zawodów. Wspieramy zawodowe ambicje naszego zespołu, dlatego warto do nas dołączyć.

Witold

Operator maszyn i urządzeń

O pracy w Härter powiedział mi przyjaciel, który tu pracuje już od 12 lat. Bardzo mi ją polecił i nie żałuje tego, że tu przyszedłem. Jestem tutaj od kilku miesięcy. Rozmawiam ze znajomymi którzy pracują w innych zakładach i nie wierzą mi, że na początku można tak dobrze zarabiać na nowym stanowisku pracy, tak naprawdę ucząc się wszystkiego. Ale to jest prawda, można tu dobrze zarobić.

Michał

Narzędziowiec

Pierwszy raz styczność z firmą Härter miałem podczas dwuletnich praktyk. Zaraz po zakończeniu szkoły zostałem tu zatrudniony na stałe na stanowisku narzędziowca. Wyjeżdżałem na szkolenia do Niemiec oraz uczyłem się od starszych stażem kolegów z działu. W firmie czuję się bardzo dobrze i nie zamierzam nic zmieniać.

Angelika

Kontroler jakości

Härter daje wiele okazji do rozwoju. Przede mną pojawiła się możliwość wyjazdu za granicę. Wyjechałam na rok czasu do Niemiec, gdzie pracowałam na produkcji, nauczyłam się przy okazji języka oraz poznałam nowych ludzi. Chciałam zarobić większe pieniądze, więc to była dla mnie duża szansa.

Barbara

Młodsza księgowa

Przyszłam tutaj na praktykę pilotażową. To był projekt realizowany w naszej uczelni w Legnicy i tak właśnie się tutaj znalazłam, a później samo wszystko się potoczyło dalej. Po odbytej praktyce dostałam propozycję pracy. Było to dla mnie ogromne wyróżnienie i bardzo się cieszę z możliwości, którą mi dano.

Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu

Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Kierownik Projektu Praca Kierownik Projektu

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Haerter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Sp. k..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (755)
Wałbrzych (61)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (249)
Toruń (154)
Lubelskie:
Lublin (242)
Chełm (25)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (925)
Tarnów (55)
Nowy Sącz (69)
Mazowieckie:
Warszawa (2279)
Radom (163)
Płock (95)
Opolskie:
Opole (229)
Nysa (90)