Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Projektant Elektroniki

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Mazowieckie

824 dni temu

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Miejsce pracy: mazowieckie
Nr ref.: 2-30-34164/PC
Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży oświetleniowej poszukujemy osoby na stanowisko: Projektant Elektroniki

Miejsce pracy: Monachium- Wymagana Relokacja

Zakres obowiązków:
- Przygotowywanie projektów elektronicznych, dokumentacji oraz prototypów produktów
(modułów) opartych o technologię LED – zarządzanie projektami
- Wykonywanie pomiarów, analiz oraz raportów z użyciem sprzętu laboratoryjnego
- Dostarczanie wsparcia technicznego oraz projektowego we współpracy z zespołami
inżynierów aplikacyjnych (FAEs) oraz handlowców (Sales Managers)
- Przygotowywanie not aplikacyjnych oraz prezentacji technicznych
- Przygotowywanie raportów zwrotnych do centrali w Korei Południowej w celu
ulepszania bieżących produktów i tworzenia nowych
- Wykonywanie wewnętrznych szkoleń dla zespołów inżynierów aplikacyjnych (FAEs)
oraz handlowców (Sales Managers)
- Tworzenie artykułów technicznych oraz raportów, uczestnictwo w seminariach i targach
Requirements:
Wymagania:
- Wykształcenie techniczne – elektroniczne
- Minimum 3 lata doświadczenia w pracy laboratoryjnej nad projektami elektronicznymi
- Znajomość rynku podzespołów elektronicznych, mile widziane powiązanie z rynkiem
oświetlenia ogólnego (General Lighting)
- Komunikatywność, umiejętność prezentacji i zarządzania projektami
- Otwartość, umiejętność dobrej organizacji oraz efektywnego osiągania celów
- Dokładność, cierpliwość, pasja wobec zagadnień technicznych, zwłaszcza elektroniki
- Język angielski – zaawansowany, mile widziany język niemiecki
- Doświadczenie w oprogramowaniu CAD (Altium, Eagle, 3D, Spice) – tworzenie
obwodów elektrycznych, obiektów 3D, symulacji
Benefits:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
Nasz Klient oferuje:
- stabilne warunki zatrudnienia
- ubezpieczenie medyczne
- szanse na rozwój

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Poznaj stanowisko: Projektant

Zadaniem projektanta jest realizowanie zleconego projektu przy użyciu nabytych umiejętności, we współpracy z pozostałymi projektantami, należącymi do zespołu powołanego do współtworzenia danego przedsięwzięcia. Projektant wykonuje samodzielnie cały jego projekt lub jego część - zakres zadań określa kierownik główny projektant, będący głównym zwierzchnikiem podległych sobie projektantów. ...
Projektant Praca Projektant