Projektant Instalacji Fotowoltaicznych

Klient portalu Praca.pl

Warszawa

216 dni temu

Ogłoszenie numer: 3254032, z dnia 2020-03-25

Firma specjalizująca się w realizacji instalacji fotowoltaicznych, będąca na rynku od 2014 roku. Posiadająca ugruntowaną pozycję na rynku i rozpoznawalną markę. W związku z ciągłym rozwojem poszukuję kandydata do działu projektowego.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Wykonywanie projektów instalacji fotowoltaicznych uwzględniające elementy elektryki i automatyki
  • Dobór optymalnych komponentów instalacji fotowoltaicznej (moduły, falowniki, zabezpieczenia elektryczne, okablowanie, konstrukcja wsporcza)
  • Tworzenie dokumentacji technicznej przy pomocy programów do projektowania oraz uzgodnień niezbędnych do realizacji projektu
  • Nadzór nad dokumentacją wymaganą przy odbiorze instalacji
  • Kontakt i wsparcie dla wewnętrznych instalatorów

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Minimum 1 rok doświadczenia w branży fotowoltaicznej z obszarów projektowania
  • Znajomość wymagań administracyjnych i legislacyjnych dotyczących instalacji fotowoltaicznych
  • Znajomość programów wspierających projektowanie min PV Sol
  • Wiedza z zakresu projektowania instalacji elektrycznych wg. obowiązujących norm
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów
  • Posiadanie aktywnych uprawnień UDT do projektowania instalacji fotowoltaicznych
  • Posiadanie uprawnień budowlanych

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • telefon służbowy,
  • świetny zespół,
  • możliwość rozwoju w dynamicznej branży OZE.

Wynagrodzenie

Od 5000 do 10000 PLN