Zobacz więcej ofert pracy

Promotor

Klient portalu Praca.pl
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
rekrutacja online
1177 dni temu

Ogłoszenie numer: 4075739, z dnia 2021-01-05

Firma zajmuje się produkcją naturalnych produktów. Dzięki naszemu wsparciu oraz udostępnionym materiałom oraz szkoleniom zdobędziesz niezbędną wiedzę ,aby móc zacząć działać. W dalszych etapach również służymy pomocą. Dodatkowym atutem będzie znajomość języków obcych ,gdyż firma działa globalnie (w 30 krajach Europy oraz w USA i Kanadzie a od stycznia również na rynku rosyjskim).

Promotor

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

Praca polega na promowaniu produktów naturalnych oraz rozwoju własnej struktury biznesowej.

Wymagania

  • wymagane ukończone 18 lat
  • niewielki wkład własny

Oferujemy

  • współpracę z młodym dynamicznie rozwijającym się zespołem
  • szkolenia grupowe oraz indywidualne
  • wsparcie w każdym etapie twojej kariery
  • bonusy i premie w zależności od zaangażowania

Wynagrodzenie

Od 2000 do 9000 PLN