Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel ds. Sieci Handlowych

Stanley Black & Decker® Polska Sp. z o.o.

Płock, Sochaczew

12 dni temu

Stanley Black & Decker jest największym producentem narzędzi na świecie (Fortune 500). Nasze fabryki produkują narzędzia, które budują twój świat! Nasze marki to: Stanley, Black&Decker, DeWalt, Porter-Cable, Mac Tools, Facom, Usag, Bostitch.

Miejsce pracy: Płock, Sochaczew
Opis stanowiska:
  • Kompleksowa Obsługa Sieci z branży budowlanej w przydzielonych punktach sprzedaży w regionie północnej Polski, z uwzględnieniem województw: lubuskiego, zachodniopomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, mazowieckiego, łódzkiego, lubelskiego;
  • Realizacja planów sprzedaży na powierzonym regionie;
  • Budowanie trwałych relacji z klientami na podległym terenie;
  • Analiza wyników sprzedaży i planowanie odpowiednich działań w celu zwiększenia jej efektywności;
  • Monitorowanie potrzeb sieci;
  • Opracowywanie i składanie ofert handlowych oraz aktywna promocja produktów (prezentacje produktów; przeprowadzanie szkoleń produktowych);
  • Dbałość o odpowiednią jakość ekspozycji;
  • Raportowanie działań sprzedażowych.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy, doświadczenie w sieciach DIY będzie dodatkowym atutem;
  • Motywacja do odniesienia sukcesu oraz konsekwencja w działaniu (orientacja na osiąganie celów);
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • Systematyczność i wysoki stopień zorganizowania i zaangażowania w pracę;
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy na powierzonym terenie;
  • Dobrze rozwinięte umiejętności handlowe i negocjacyjne;
  • Bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy;
  • Czynne prawo jazdy (B).
Oferujemy:
  • Umowę o pracę;
  • Pracę w międzynarodowej organizacji;
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop;
  • Pewność zatrudnienia w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Dofinansowanie benefitów pozapłacowych (w tym opieka medyczna w LuxMed, karty Multibenfit lub Edenred.

Poznaj

W roku 2010 firma Black & Decker®, największy na świecie producent elektronarzędzi i akcesoriów, połączyła się z firmą Stanley Works® ogólnoświatowym liderem w produkcji narzędzi ręcznych. Obecnie zarówno w U.S.A. jak i na całym świecie StanleyBlack&Decker zajmuje czołowe miejsce w sprzedaży produktów tego rodzaju przeznaczonych do użytku domowego, do pracy w rzemiośle oraz w przemyśle.

Poznaj stanowisko: Partner Handlowy

Stanowisko partnera handlowego jest niemal tożsame ze stanowiskiem partnera biznesowego. Partner biznesowy to osoba fizyczna lub prawna prowadząca współpracę z inną osobą lub firmą na zasadzie obopólnej korzyści. W większości ogłoszeń, pojawiających się na łamach portali internetowych, znajdziemy informacje o poszukiwaniu partnerów biznesowych przez duże, dobrze prosperujące firmy lub przedsiębiorstwa, posiadające ...
Partner Handlowy Praca Partner Handlowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (709)
Wałbrzych (73)
Legnica (111)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (250)
Toruń (151)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (900)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (86)
Mazowieckie:
Warszawa (2253)
Radom (170)
Płock (74)
Opolskie:
Opole (242)
Nysa (81)