Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Farmaceutyczny

Klient portalu Praca.pl

Rzeszów

133 dni temu

Ogłoszenie numer: 2021531, z dnia 2018-08-02

Producent żywności funkcjonalnej i suplementów diety poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

  • zapewnienie promocji i dystrybucji produktów firmy w aptekach, sklepach zielarskich i ze zdrową żywnością na  określonym terenie, zgodnie z wyznaczonymi celami sprzedażowym,
  • zdobywanie nowych odbiorców oraz dbanie o już współpracujących,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • przygotowanie oraz przeprowadzanie szkoleń produktowych dla odbiorców,
  • bieżąca analizę sytuacji rynkowej oraz raportowanie aktywności,
  • podejmowanie działań aktywizujących odsprzedaż do pacjenta, w tym dbałość o ekspozycję produktów i edukację personelu.

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela
  • łatwości budowania i utrzymywania relacji,
  • samodzielności i dużej kreatywność,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • dbałości o wizerunek firmy i powierzone mienie.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wysokie wynagrodzenie,
  • samochód służbowy do użytku prywatnego,
  • pozostałe narzędzia niezbędne do pracy.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Farmaceutyczny

Przedstawiciel farmaceutyczny, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest osobą odpowiedzialną za opracowywanie i przedstawianie ofert firmy farmaceutycznej potencjalnym kontrahentom - w tym przypadku szpitalom publicznym, prywatnym jednostkom opieki zdrowotnej, aptekom, etc. Praca przedstawiciela farmaceutycznego jest w zakresie pełnionych obowiązków niemal tożsama z pracą klasycznego przedstawiciela handlowego, występującego w ...
Przedstawiciel Farmaceutyczny Praca Przedstawiciel Farmaceutyczny

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (850)
Wałbrzych (53)
Legnica (110)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (208)
Toruń (118)
Lubelskie:
Lublin (208)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (906)
Tarnów (58)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (2103)
Radom (145)
Płock (45)
Opolskie:
Opole (159)
Nysa (68)