Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. HoReCa

Klient portalu Praca.pl

Podlaskie

20 dni temu

Ogłoszenie numer: 2675843, z dnia 2019-09-25

Firma specjalizująca się w hurtowej sprzedaży produktów. Poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

  • Identyfikacja kluczowych klientów w regionie
  • Nawiązywanie kontaktów handlowych, prezentacja oferty, organizacja prezentacji produktów u Klienta
  • Negocjacje warunków i podpisywanie umów współpracy  z nowymi  klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie bazy klientów w regionie
  • Monitorowanie rynku
  • Realizacja wskaźników sprzedażowych na podległym terenie

Wymagania

  • Doświadczenie w  sprzedażny , w kanale HORECA
  • Znajomość klientów w regionie
  • Znajomość  produktów spożywczych i nabiałowych
  • Doświadczenie  gastronomiczne
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Umiejętność  stosowania produktów spożywczych i nabiałowych  w procesie przygotowania posiłków
  • Umiejętność dobierania asortymentu dla klienta HORECA
  • Zdolności nawiązywania kontaktów z ludźmi
  • Zdolności sprzedażowe
  • Umiejętność domykania negocjacji i finalizacji umów
  • Zdolności analityczne
  • Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań
  • Gotowość do licznych wyjazdów w regionie
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - system bonusowy oparty na realizacji celów
  • Szkolenia i doskonalenie kompetencji zawodowych
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę Multi Sport
  • Samochód służbowy.
Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy