Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przedstawiciel handlowy ogólnopolski

Klient portalu Praca.pl

Cała Polska

438 dni temu

Ogłoszenie numer: 2539576, z dnia 2019-07-16

Jesteśmy firmą handlowo – usługową z polskim kapitałem, współpracującą z rynkami europejskimi i azjatyckimi. Poszukujemy ambitnych pracowników, doceniamy zarówno osoby młode, jak i te z doświadczeniem.

Jeśli szukasz inspirujących wyzwań, zrób kolejny krok w swojej karierze i dołącz do naszego zespołu!

Obecnie, dla jednej ze spółek poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: opolskie / cała Polska

Opis stanowiska

  • utrzymywanie kontaktów z klientami,
  • ciągłe pozyskiwanie nowych Klientów dzięki fachowej wiedzy i zaangażowaniu,
  • współpraca z działem handlowym w Poznaniu,
  • praca zdalna, wyjazdy do klientów cztery dni w tygodniu, jeden dzień w domu – umawianie spotkań, raportowanie.

Wymagania

  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży stalowej (znajomość stali narzędziowych i obróbki CNC),
  • umiejętność negocjacji i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • prawo jazdy kat. B.,
  • dyspozycyjność,
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • iPad/ laptop,
  • samochód służbowy,
  • telefon służbowy,
  • forma współpracy do uzgodnienia.
Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy