Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Radom
Przedstawiciel handlowy

P.P.H. CONMAR
Radom, Radom/Zwoleń i okolice
praca stacjonarna
5027 dni temu

Ogłoszenie numer: 103913, z dnia 2010-06-23

Importer i producent najwyższej jakości damskiej odzieży zimowej.

Miejsce pracy: Radom, Radom/Zwoleń i okolice

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych kontaktów z obecnymi.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy jako handlowiec
  • wykształcenie min średnie
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat.B
  • gotowość do wyjazdów na terenie całej Polski
  • adres zamieszkania Radom i okolice
  • znajomość obsługi pakietu MS Office

Oferujemy

  • pracę w stabilnej Firmie
  • dobre warunki pracy i płacy
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • praca również dla absolwentów uczelni wyższych