Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

IRL Polska Sp. z o.o.

Warszawa, Pruszków, Piaseczno, Błonie, Marki, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock, Legionowo

241 dni temu

IRL Polska należy do Grupy zrzeszającej spółki branży energetycznej, prowadzące działalność na rynkach w regionie bałtyckim. Spółka dominująca tej Grupy – AB Inter Rao Lietuva, notowana jest na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy osób chcących nawiązać współpracę jako:

Miejsce pracy: Warszawa, Pruszków, Piaseczno, Błonie, Marki, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock, Legionowo
Nr ref.: PH/mazowieckie

Zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów (segment B2B);
  • negocjowanie kontraktów;
  • dbanie o wizerunek Spółki i reprezentowanie jej na rynku.

Wymagania:

  • zdolności negocjacyjne i interpersonalne;
  • zaangażowanie w wykonywane zadania;
  • nastawienie na realizację celów;
  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży i pozyskiwaniu klientów będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • system wynagrodzeń składający się z podstawy i wysokich prowizji;
  • narzędzia i materiały niezbędne do pracy (samochód, telefon, laptop);
  • wsparcie merytoryczne przez cały okres współpracy;
  • jasno określona ścieżka kariery.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (716)
Wałbrzych (45)
Legnica (64)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (153)
Toruń (75)
Lubelskie:
Lublin (119)
Chełm (16)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (905)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1902)
Radom (63)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (127)
Nysa (22)