Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

AMEX

Łódzkie

3 dni temu

Produkcja i import technik zamocowań i wierceń

(kołki rozp., kołki do termoizolacji, wkręty,wiertła itp.)

Zadania:
  • Budowa i obsługa rynku na podległym terenie,
  • Praca odpowiednia dla kobiet i mężczyzn.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość lokalnego rynku budowlanego,
  • Doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego (1 rok).
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie stałe + prowizja.

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez przycisk APLIKUJ TERAZ znajdujący się poniżej ogłoszenia

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

AMEX

Nasza firma obecna jest na rynku polskim od 1994 roku, na rynku litewskim od 2001, na rynku ukraińskim od 2005. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych dla budownictwa, a w szczególności technik zamocowań.

Nad prawidłowym przebiegiem produkcji oraz sprzedaży czuwa 50-osobowa załoga. Powierzchnia naszego zakładu to 4000 m2 budynków, oraz 5500 m2 placów składowych. Obecnie produkujemy około 120 rodzajów kołków rozporowych. Głównym naszym produktem są kołki do termoizolacji, których w roku 2010 sprzedaliśmy 58 550 200 sztuk a w roku 2011 planujemy sprzedać około 70 milionów sztuk, zaś w roku 2012 planujemy tę liczbę podwoić.

W dalszym ciągu powiększamy asortyment naszych wyrobów, oraz staramy się modyfikować produkty aby stawały się jeszcze bardziej przydatne… Przykładem jest zmodyfikowany kołek typu AXK oraz AXN z powodzeniem stosowany w gazobetonie oraz cegłach dziurawkach.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest AMEX .