Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel handlowy

Asaj Sp. z o.o.

Piotrków Trybunalski

8 dni temu

Kim jesteśmy?

ASAJ to największa sieć hurtowni elektroinstalacyjnych i salonów oświetlenia w Polsce wschodniej i centralnej. Swoją markę rozwijamy dzięki polskiemu kapitałowi od 1990 roku.  Prowadzimy sprzedaż stacjonarną i internetową. Jesteśmy członkiem elitarnej grupy zakupowej FEGIME, która zrzesza kilkaset europejskich hurtowni.

Dlaczego warto rozwijać się zawodowo w ASAJ?

Jesteśmy nowoczesnym, stabilnym i elastycznym pracodawcą. Swoje działania opieramy na zaufaniu do ludzi i wierze w ich potencjał. Pracownikom dajemy swobodę działania, co pobudza ambicje i kreatywność.

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Masz doświadczenie na podobnym stanowisku? Pracujesz w branży technicznej? Jesteś
nastawiony na realizację określonych celów i potrafisz zarządzać doskonale swoim
czasem pracy? Odpowiedz na ogłoszenie rekrutacyjne i dowiedz się, jak to wygląda w praktyce.

Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w rodzinnej firmie o polskim kapitale
  • solidne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy (z prowizją od 12% - bez ograniczeń naliczania, rozliczanie od marży wyfakturowanej net-net)
  • wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych
  • jasno określone ścieżki rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, samochód)

Zadania
  • realizacja założonych wyników sprzedaży
  • realizacja zamówień i prawidłowości dokumentacji handlowej
  • pozyskiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi kontrahentami
  • budowanie długotrwałych relacji z przydzielonymi klientami
  • przygotowanie i monitorowanie ofert sprzedaży
  • negocjacja warunków handlowych z klientem
  • implementacja strategii firmy na podległym terenie
Oczekujemy
  • umiejętności budowania i utrzymania kontaktów biznesowych
  • mile widziane doświadczanie w branży elektrotechnicznej lub pokrewnej
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • prawo jazdy kat. B
  • zaangażowania, solidności, samodyscypliny oraz chęci rozwoju

Poznaj

Wiodący dystrybutor artykułów elektrycznych i elektroinstalacyjnych we wschodniej i centralnej Polsce, zatrudniający ponad 300 pracowników, członek europejskiego zrzeszenia hurtowni FEGIME; dziewięciokrotny laureat "Gazeli Biznesu" 2005-2013

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy