Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przedstawiciel Handlowy

Klient portalu Praca.pl

Toruń

27 dni temu

Ogłoszenie numer: 2664796, z dnia 2019-09-18

Duża, stabilna firma produkująca opakowania z tektury trójwarstwowej, istniejąca na rynku od ponad 30 lat, w związku z rozwojem poszukuje ambitnych i pełnych entuzjazmu osób na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Opis stanowiska

  • nawiązywanie nowych oraz utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych z klientami
  • realizacja planów sprzedażowych
  • wprowadzanie na rynek nowych produktów
  • monitorowanie rynku oraz konkurencji
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • posiadania umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych
  • nastawienie na osiągnięcie celów i realizację zadań
  • samodyscypliny i efektywnego zarządzania własnym czasem
  • elastyczności, kreatywności, inicjatywy i samodzielności w działaniu
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości pakietu MS Office i środowiska internetowego
  • wykształcenia minimum średniego
  • posiadania prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • konkurencyjny na rynku, motywacyjny system wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę plus premia uzależniona od wyników pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez oferowane szkolenia
  • pracę w systemie poniedziałek - piątek
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy tablet)
Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy