Przedstawiciel Handlowy

Klient portalu Praca.pl

Wielkopolskie

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 4265095, z dnia 2021-02-23

Ogólnopolski dystrybutor będący liderem w swojej branży zatrudni ambitnego i nastawionego na cel handlowca na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • Aktywna sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie firmy,
  • Profesjonalna obsługa oraz działania marketingowe,
  • Realizacja specjalnych zadań sprzedażowych,
  • Rozwój lokalnego rynku poprzez aktywną współpracę handlową z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych odbiorców.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy mobilnego przedstawiciela handlowego (branża FMCG),
  • Nastawienie na realizacje ambitnych celów sprzedażowych,
  • Atutem jest współpraca z lokalnymi sieciami handlowymi (kanał tradycyjny), klientami detalicznymi i hurtowymi,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Praktyka w prowadzeniu samochodu,
  • Znajomość topografii regionu.

Oferujemy

  • Atrakcyjne i konkurencyjne w branży wynagrodzenie w tym realny system premiowy za uzyskiwane wyniki sprzedażowe,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i ogólnopolskim zasięgu,
  • Dostępność pełnej oferty oraz profesjonalny serwis dla klientów,
  • Ambitne zadania sprzedażowe oraz współpracę z dobrze dobranym zespołem,
  • Pracę od poniedziałku do piątku,
  • Samochód służbowy, również do użytku prywatnego, mobilne narzędzia sprzedaży,
  • Opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa,
  • Możliwości rozwoju w strukturach handlowych firmy,
  • Szkolenia, konferencje, integracja,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnej aplikacji.

Zapewniamy pełną dyskrecję. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)"

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy