Przedstawiciel Medyczny Dolny Śląsk

Hays Poland

Wroclaw

2082 dni temu

Przedstawiciel Medyczny Dolny Śląsk
Wroclaw
Przedstawiciel Medyczny Dolny Śląsk
Wroclaw
Nr Ref.: 1022287
Dla naszego Klienta, firmy działającej w kilku sektorach, aktualnie poszukujemy osoby do działu medycznego na stanowisko Przedstawiciela Medycznego. Osoba ta będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów skierowanych na blok operacyjny do szpitali publicznych oraz prywatnych na terenie woj.dolnośląskiego oraz częściowo opolskiego. Ponadto wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za realizację planów sprzedażowych, pozyskiwanie nowych Klientów i opieka nad istniejącymi, uczestnictwo w kongresach i imprezach branżowych, prowadzenie szkoleń oraz prezentacji na blokach operacyjnych.
Od Kandydatów oczekujemy min. 2 letniego doświadczenia w sprzedaży sprzętu medycznego lub w lecznictwie zamkniętym, dobrej znajomości języka angielskiego, zmotywowania na osiąganie celów, komunikatywności, mobliności oraz prawa jazdy kat. B.
 
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Rekrutują z Praca.pl