Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przewodnik muzealny

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku

Dołęga

7 dni temu

Miejsce pracy: Dołęga
Numer: StPr/20/0125
OBOWIĄZKI:

Nadzór nad osobami zwiedzającymi, oprowadzanie grup zorganizowanych po wystawach, prowadzenie lekcji muzealnych, pomoc w realizacji zadań muzealnych, dbałość o porzadek wewnątrz i w otoczeniu Oddziału. Praca od wtorku do soboty, miejsce pracy Zamek w Dołędze . Oferty stażu w ramach Programu Regionalnego Konserwator.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: średnie ogólnokształcące lub średnie zawodowe

Miejsce pracy:

Dołęga

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Piłsudskiego 19, 32-800 Brzesko, powiat: brzeski, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:

Doradcy klienta
14 66 46 258, 273, 275

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku

Poznaj stanowisko: Muzealnik
Muzealnik, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest pracownikiem muzeum, odpowiedzialnym za przechowywanie, pielęgnowanie, katalogowanie, oraz udostępnianie dóbr kultury w nim się znajdujących. W zależności od charakteru i obszaru zainteresowań danego muzeum misją muzealnika jest promowanie i przekazywanie wiedzy o kulturze danej społeczności, regionu czy okresu sztuki za pośrednictwem eksponatów wystawianych na muzealnych ...
Praca Muzealnik