Ratowik wodny
Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Wrocław
4 dni temu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/5914
OBOWIĄZKI:
Reagowanie na łamanie regulaminu, Obserwacja obszaru wodnego, udzielanie pierwszej pomocy. Miejsce pracy:ul . Wieczysta 105, 50-550 Wrocław Kontakt z pracodawcą: biurowsr@gmail.com Forma umowy: zlecenie na 4 lata ok 170 godzin miesięcznie, dyspozycyjnosć w godzinach od 7.00-15.00 Oferta w sali: C
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie brak lub niepełne piodstawowe Ukończony kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy Ukończony kurs na ratownika wodnego

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,5 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Sala C
000000000

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Brak danych.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu