Ratownik wodny

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Lidzbark Warmiński

2 dni temu

Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
Numer: StPr/20/0164
OBOWIĄZKI:
Dbanie o bezpieczeństwo gości, stała obserwacja wody, udzielanie pierwszej pomocy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Umiejętność pływania

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: patent sternika motorowodnego
Uprawnienia: Patent płetwonurka

Miejsce pracy:

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Dębowa 8, 11-100 Lidzbark Warmiński, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:

Ewa Szpakowska
e.szpakowska@puplidzbark.pl
552421071 w. 21

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Skierowanie z PUP

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Poznaj stanowisko: Ratownik Wodny
Zadaniem ratownika jest udzielanie pierwszej pomocy osobom poszkodowanym w wyniku różnorodnych wypadków, poszukiwanie osób zaginionych na danym terenie, lub niesienie pomocy w innych temu podobnych przypadkach. Ratownik wodny wykonuje te obowiązki na obszarze sztucznych i naturalnych akwenów wodnych, na wyznaczonych kąpieliskach; plażach morskich, jeziorach, basenach otwartych i krytych. Ratownik wodny ...
Praca Ratownik Wodny