Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ratownik

Klient portalu Praca.pl

Poznań

1 dzień temu

Ogłoszenie numer: 2620398, z dnia 2019-08-19

Dynamicznie rozwijająca się firma poszukuje na stanowisko:

Ratownik

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

5-cio gwiazdkowy hotel w Poznaniu, poszukuje osoby na stanowisko Ratownika z uprawnieniami Ratownika Wodnego zgodnie z obowiązującymi przepisami i aktualnymi uprawnieniami Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

Wymagania

Mile widziane dodatkowe kwalifikacje przydatne w ratownictwie wodnym.

Oferujemy

Zapewniamy zatrudnienie na umowę zlecenie, atrakcyjne wynagrodzenie.
Oferujemy pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającym się prestiżowym miejscu pracy, proponujemy elastyczny grafik.

Dane osobowe Kandydata przetwarzane są przez Praca.pl w celu przekazania ich Pracodawcy. Do czasu przekazania danych osobowych do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Praca.pl Sp. z o.o. Po przekazaniu danych osobowych Kandydata do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Pracodawca publikujący niniejszą ofertę pracy. Pracodawca przekaże Ci informacje jak przetwarza Twoje dane osobowe niezwłocznie po otrzymaniu Twojej aplikacji. Jeśli nie zgadzasz się na taką procedurę, prosimy o nieprzesyłanie aplikacji.

Poznaj stanowisko: Ratownik Wodny

Zadaniem ratownika jest udzielanie pierwszej pomocy osobom poszkodowanym w wyniku różnorodnych wypadków, poszukiwanie osób zaginionych na danym terenie, lub niesienie pomocy w innych temu podobnych przypadkach. Ratownik wodny wykonuje te obowiązki na obszarze sztucznych i naturalnych akwenów wodnych, na wyznaczonych kąpieliskach; plażach morskich, jeziorach, basenach otwartych i krytych. Ratownik wodny ...
Ratownik Wodny Praca Ratownik Wodny

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (660)
Wałbrzych (61)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (251)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (230)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (806)
Tarnów (84)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (2003)
Radom (170)
Płock (69)
Opolskie:
Opole (223)
Nysa (62)