Realizator światła

Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

Mogielnica

6 dni temu

Miejsce pracy: Mogielnica
Numer: StPr/21/0008
OBOWIĄZKI:
Obsługa sprzętu oświetleniowego na planie zdjęciowym, naprawa i konserwacja sprzętu oświetleniowego i filmowego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: Chęć do pracy
Uprawnienia: analityczne myślenie

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : konserwacja sprzętu oświetleniowego i filmowego [Umiejętność 1] : naprawa sprzętu oświetleniowego i filmowego [Inne] : wymiar czasu pracy: 136 godz. godz pracy: od 8.00 do 16.00 system wygradzania: miesięczny

Miejsce pracy:

Mogielnica

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 856 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Laskowa 4a, 05-600 Grójec, powiat: grójecki, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:

Monika Lewandowska
m.lewandowska@grojec.praca.gov.pl
486648049 w. 86

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Skierowanie z Powiatowego Urzędu Pracy w Grójcu

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

Poznaj stanowisko: Realizator Światła
Realizator oświetlenia, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest osobą odpowiedzialną za opracowywanie i wdrażanie koncepcji oświetlenia w produkcji filmowej lub telewizyjnej, a także podczas wystąpień estradowych i innych o podobnym charakterze. Realizator sugeruje się w swojej pracy posiadaną wiedzą i doświadczeniem, lecz także wizją autora projektu i wskazaniami reżysera. W zależności od warunków zastanych i zamierzonego efektu, ...
Praca Realizator Światła