Recepcjonista hotelowy (-30)

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku

Kluczbork

23 godz. temu

Miejsce pracy: Kluczbork
Numer: StPr/21/0015
OBOWIĄZKI:
Obsługa recepcji i gości hotelowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Język: niemiecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Miejsce pracy:

Kluczbork

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Sienkiewicza 22b, 46-200 Kluczbork, powiat: kluczborski, woj: opolskie

Dane kontaktowe:

Dominika Felusiak-Cichosz
774471343 w. 343

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Skierowanie z PUP

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku

Recepcjonistka to osoba, która obsługuje linię telefoniczną, udziela należytych informacji, melduje gości, przydziela pokoje, przyjmuje rezerwację, obsługuje korespondencję, prowadzi rachunki związane z pobytem gości, zarządza stanem wolnych pokoi, a także kseruje, wysyła faksy. Praca recepcjonisty polega na świadczeniu i sprzedaży usług, m.in.: w hotelu, motelu, pensjonacie, schronisku. ...
Praca Recepcjonistka / Recepcjonista