Recepcjonista hotelowy

Gdański Urząd Pracy

Pszczółki

6 dni temu

Miejsce pracy: Pszczółki
Numer: StPr/21/0727
OBOWIĄZKI:
STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ GUP. 1. Sprawna i profesjonalna obsługa gości poprzez udzielanie informacji o dostępności, standardzie i wyposażenia pokoi hotelowych, uprzejme powitanie, przyjmowanie i żegnanie gości, kierowanie gości do właściwych miejsc lub osób, reagowanie na skargi gości i w miarę możliwości ich eliminowanie. 2. Wystawianie kart pobytu rejestrowanie i meldowanie gości, obciążanie gości za pobyt, dokonywanie bieżących rezerwacji pokoi, prowadzenie bieżącej ewidencji pokoi (w programie hotelowym CHART). 3. Obsługa centrali telefonicznej, komputera i innych urząadzeń biurowych. 4. Pprowadzenie dokumentacji i archiwizacji obiegu dokumentów na recepcji hotelu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak

Miejsce pracy:

Pszczółki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Lastadia 41, 80-880 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:

Klaudia Wolińska
587325254

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy

Recepcjonistka to osoba, która obsługuje linię telefoniczną, udziela należytych informacji, melduje gości, przydziela pokoje, przyjmuje rezerwację, obsługuje korespondencję, prowadzi rachunki związane z pobytem gości, zarządza stanem wolnych pokoi, a także kseruje, wysyła faksy. Praca recepcjonisty polega na świadczeniu i sprzedaży usług, m.in.: w hotelu, motelu, pensjonacie, schronisku. ...
Praca Recepcjonistka / Recepcjonista