Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Recepcjonista / Recepcjonistka Germanista, Anglista lub Rusycysta

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska

Jarosławiec

6 dni temu

Poszukujemy osób młodych z pasją

Miejsce pracy: Jarosławiec
Zakres obowiązków:
  • checkin, checkout, w tym wystawianie faktur VAT
  • przyjmowanie i potwierdzanie rezerwacji telefonicznych, mailowych
  • bieżąca obsługa gości
Wymagania:
  • wyższe wykształcenie
  • dyspozycyjność, komunikatywność
  • znajomość jednego z języków obcych: angielski, niemiecki, rosyjski
  • wysoka kultura osobista
  • dobra organizacja pracy, skrupulatność
Zalety podjęcia pracy w naszym Resorcie:
  • zdobycie wiedzy i doświadczenia pracy na stanowisku recepcji
  • praca zmianowa
  • atrakcyjne zarobki z możliwością awansu
  • praca w renomowanym obiekcie z możliwością rozwoju
  • praca stała od zaraz

Zapewniamy zakwaterowanie w budynku z terenem rekreacyjnym przeznaczonym dla pracowników w odległości ok 4km od miejsca pracy (do dyspozycji rower na dojazdy do pracy)

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV, listu motywacyjnego oraz dokumentów potwierdzających kwalifikacje.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Recepcjonistka / Recepcjonista

Recepcjonista w administracji biurowej jest osobą, która odpowiada za obsługę gości odwiedzających firmę. Dba on o dobry wizerunek przedsiębiorstwa, jest odpowiedzialny za pierwsze wrażenie, kontakt z gośćmi i umawianie spotkań.Do jego obowiązków należą m.in. organizacja i zapewnienie prawidłowej pracy recepcji, zarządzanie korespondencją, kontakt z kurierami czy utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu ...
Recepcjonistka / Recepcjonista Praca Recepcjonistka / Recepcjonista

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Health Resort & Medical Spa Panorama Morska.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (779)
Wałbrzych (52)
Legnica (60)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (159)
Toruń (89)
Lubelskie:
Lublin (118)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (820)
Tarnów (43)
Nowy Sącz (37)
Mazowieckie:
Warszawa (1675)
Radom (65)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (110)
Nysa (20)