Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Recepcjonista / Recepcjonistka

Gi Group Sp z o.o.

Warszawa - Włochy

1 dzień temu

GI GROUP jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

 

Obecnie dla jednego z Naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Recepcjonista / Recepcjonistka
Miejsce pracy: Warszawa - Włochy
OFERUJEMY:
 • Atrakcyjne wynagrodzenie, praca w godzinach biurowych
 • Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania obowiązków
 • Samodzielne stanowisko pełne wyzwań i odpowiedzialności
 • Miejsce pracy Warszawa Włochy
 • Pakiet benefitów: opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie na życie
 • Szybki proces rekrutacyjny
ZADANIA:
 • Koordynacja pracy recepcji
 • Nadzór i usprawnianie procesu zakupowego - centralizacja procesów zakupów w firmie
 • Utrzymanie porządku w organizacji oraz standardów obsługi gości organizacji
 • Współpraca z kontrahentami i dostawcami
WYMAGANIA:
 • Min. roczne doświadczenie na samodzielnym stanowisku
 • Wykształcenie wyższe (najlepiej Administracja, Prawo lub Zarządzanie)
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
 • Bardzo dobra znajomość MsOffice, bardzo mile widziane doświadczenie z SAP
 • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność oraz zdolności organizacji pracy własnej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 dla celów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.

https://pl.gigroup.com/klauzula-informacyjna-rekrutacja/

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.

https://pl.gigroup.com/klauzula-informacyjna-rekrutacja/

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 w celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.

https://pl.gigroup.com/klauzula-informacyjna-marketing/

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.

https://pl.gigroup.com/klauzula-informacyjna-marketing/

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez spółki powiązane z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o., w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.

https://pl.gigroup.com/klauzula-informacyjna-marketing/

Poznaj stanowisko: Recepcjonistka / Recepcjonista

Recepcjonista w administracji biurowej jest osobą, która odpowiada za obsługę gości odwiedzających firmę. Dba on o dobry wizerunek przedsiębiorstwa, jest odpowiedzialny za pierwsze wrażenie, kontakt z gośćmi i umawianie spotkań.Do jego obowiązków należą m.in. organizacja i zapewnienie prawidłowej pracy recepcji, zarządzanie korespondencją, kontakt z kurierami czy utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu ...
Recepcjonistka / Recepcjonista Praca Recepcjonistka / Recepcjonista

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (792)
Wałbrzych (61)
Legnica (106)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (229)
Toruń (140)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (25)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (935)
Tarnów (65)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (2425)
Radom (169)
Płock (79)
Opolskie:
Opole (229)
Nysa (77)
Podkarpackie:
Rzeszów (144)
Przemyśl (39)
Podlaskie:
Białystok (137)
Suwałki (46)
Łomża (22)
Pomorskie:
Gdańsk (494)
Gdynia (214)
Słupsk (74)
Śląskie:
Katowice (551)
Częstochowa (159)
Świętokrzyskie:
Warmińsko-mazurskie:
Olsztyn (137)
Elbląg (110)
Ełk (82)
Wielkopolskie:
Poznań (717)
Kalisz (78)
Konin (42)
Zachodniopomorskie:
Szczecin (336)
Koszalin (76)
Kołobrzeg (35)
Auchan (176)
Tesco (74)
Inditex (41)
Leroy Merlin (134)
Bricoman (8)
STRABAG (10)
ABB (20)
Accenture (284)
Carrefour (91)
PKO BP (338)
PwC (31)
KPMG (46)
Orange (20)
IKEA (26)
Budimex (51)

Rekrutują z Praca.pl