Recepcjonistka-sekretarka k/m

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Warszawa

17 godz. temu

Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/00358
OBOWIĄZKI:
- przyjmowanie korespondencji - wysyłka korespondencji - prowadzenie ewidencji umów cywilnoprawnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sekretarka (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: kat. B prawo jazdy
Uprawnienia: Kadry
Uprawnienia: obsługa MS Office
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. B, znajomość obsługi sekretariatu i kadr, początkująca znajomość języka angielskiego, co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego, umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office, umiejętność redagowania pism, umiejętność obsługi urządzeń biurowych. Obowiązki: - przyjmowanie korespondencji - wysyłka korespondencji - prowadzenie ewidencji umów cywilnoprawnych

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:

Informacja-Zielona Linia
22 391 13 18, 22 391 14 33

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Skierowanie

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy