Zobacz więcej ofert pracy

Referendarz

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2024 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Referendarz
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 35702

Warunki pracy

Pracownikom oferujemy:
• proponowane wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 3560,30 zł brutto, ustalone wg mnożnika 1,9;
• dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5 do 20% wynagrodzenia w zależności od udokumentowanego stażu pracy;
• umowę o pracę na czas zastępstwa;
• trzynaste wynagrodzenie, bogaty pakiet szkoleń, staże eksperckie, refundacje nauki języka i studiów podyplomowych;
• pakiet socjalny: platforma Benefit, dofinansowanie wypoczynku, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach, sala ćwiczeń w budynku Ministerstwa;
• możliwość wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego i polisy na życie w preferencyjnej cenie, możliwość dofinansowania kart sportowych (FitProfit), ruchomy system czasu pracy: rozpoczęcie pracy w godz. 7.30-9.00.

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań
• wyjazdy służbowe;
• obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego w tym liczne kontakty bezpośrednie, telefoniczne, mailowe;
• praca przy komputerze;
• organizacja spotkań;
• opis dostępności budynku dla osób z niepełnosprawnością znajduje się na stronie ministerstwa http://www.miir.gov.pl/strony/ministerstwo/praca-w-ministerstwie/

Zakres zadań

  • wykonywanie zadań z zakresu tworzenia, aktualizacji i wdrażania dokumentów strategicznych z zakresu polityki regionalnej, w tym przygotowywania propozycji, zasad i rozwiązań dotyczących kształtowania i prowadzenia polityki rozwoju regionalnego. Pracownik dokonuje analiz w obszarach objętych dokumentami strategicznymi z zakresu polityki regionalnej, zarówno tymi już funkcjonującymi, jak i przyszłymi. Ponadto, uczestniczy w procesie aktualizacji Krajowej Strategii Rozwoju Regionalnego. Pracownik formułuje wnioski służące zwiększaniu skuteczności wdrażania dokumentów strategicznych odnoszących się do prowadzenia polityki regionalnej w Polsce w celu wykorzystywania ich na rzecz podniesienia jakości prowadzenia polityki regionalnej.
  • współpraca z jednostkami samorządu terytorialnego oraz innymi ministerstwami, organizacjami samorządowymi, partnerami gospodarczymi, społecznymi i naukowymi, organizacjami krajowymi i międzynarodowymi oraz partnerami zagranicznymi w zakresie polityki regionalnej.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe magisterskie lub równoważne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie A2,
  • znajomość problematyki związanej z rozwojem regionalnym i polityką regionalną,
  • wiedza z zakresu wdrażania funduszy UE,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office: Word
  • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja, rzetelność, myślenie analityczne
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe