Zobacz więcej ofert pracy

Referendarz

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1712 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Referendarz
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 52505

Warunki pracy

Warunki Pracy:
Pracownikom oferujemy:
• proponowane wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 3 833,88 zł brutto, ustalone wg mnożnika 2,0
• dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5 do 20% wynagrodzenia w zależności od udokumentowanego stażu pracy
• umowę o pracę na zastępstwo
• trzynaste wynagrodzenie, bogaty pakiet szkoleń, staże eksperckie, refundacje nauki języka i studiów podyplomowych
• pakiet socjalny: platforma Benefit, dofinansowanie wypoczynku, możliwość dofinansowania kart sportowych (FitProfit), sala ćwiczeń w budynku Ministerstwa, rowerownia
• możliwość wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego i polisy na życie w preferencyjnej cenie
• ruchomy system czasu pracy: rozpoczęcie pracy w godz. 7.00-9.00

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań
• obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego w tym liczne kontakty bezpośrednie, telefoniczne, mailowe
• praca przy komputerze

opis dostępności budynku dla osób z niepełnosprawnością znajduje się na stronie znajduje się na stronie ministerstwa

Zakres zadań

  • certyfikowanie wydatków w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (PO IR), w tym, weryfikowanie deklaracji wydatków od Instytucji Zarządzającej, przygotowywanie wniosków o płatność do Komisji Europejskiej, analizowanie i uwzględnianie wyników kontroli/ audytów/ innych informacji w procesie certyfikacji wydatków
  • monitorowanie wdrażania PO IR, w tym: monitorowanie postępu finansowego w zakresie certyfikacji, tworzenie i przekazywanie prognoz wydatków do Komisji Europejskiej, monitorowanie procesu zamknięcia programu
  • raportowanie kwot podlegających procedurze odzyskiwania i wycofanych w ramach PO IR, w tym: prowadzenie rejestru kwot podlegających procedurze odzyskiwania i wycofanych, weryfikowanie danych w rejestrze, sporządzanie informacji/ raportów

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • wiedza z zakresu wdrażania funduszy UE
  • znajomość ustawy o finansach publicznych w zakresie finansowania projektów realizowanych w ramach funduszy UE
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office: Word, Excel
  • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja, rzetelność, myślenie analityczne
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe