Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Referent

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Węgorzewie

Węgorzewo

9 dni temu

Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Referent
Miejsce pracy: Węgorzewo
Ogłoszenie o naborze Nr 38974

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
1. Siedziba Inspektoratu mieści się w budynku piętrowym bez podjazdu.
2. Praca w siedzibie Inspektoratu oraz w terenie tj. na obszarze powiatu giżyckiego,
wyjazdy służbowe poza powiat.
3. Narzędzia pracy: komputer i inne urządzenia biurowe, sprzęt specjalistyczny.

Zakres zadań

  • wykonywanie operacji bezgotówkowych
  • sporządzanie dokumentacji w zakresie wypłat wynagrodzeń, naliczanie pochodnych od wynagrodzeń
  • prowadzenie ewidencji i kartotek mienia PIW w Węgorzewie
  • prowadzenie ewidencji samochodów służbowych
  • prowadzenie spraw pracowniczych (kadry)
  • prowadzenie dziennika korespondencyjnego
  • prowadzenie ksiąg druków ścisłego zarachowania
  • zastępstwo Głównego Księgowego

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe ekonomiczne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w dziale finansowo- księgowym
  • ukończone 18 lat, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
  • prawo jazdy kategorii B
  • niekaralność
  • umiejętność biegłej obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • znajomość aktualnie obowiązujących przepisów w zakresie rachunkowości, finansów publicznych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • komunikatywność
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • obsługa aplikacji Trezor, Płatnik,

Dokumenty i oświadczenia niezbędne

  • Życiorys/CV i list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy
  • oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystania z pełnych praw publicznych
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Dokumenty i oświadczenia dodatkowe

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów
  • Termin i miejsce składania dokumentów

    Dokumenty należy złożyć do: 2018-12-15 Decyduje data:wpływu oferty do urzędu Miejsce składania dokumentów:
    Powiatowy Inspektorat Weterynarii
    ul. Łuczańska 1
    11-600 Węgorzewo

    Poznaj stanowisko: Referent

    Referent to stanowisko funkcjonujące w instytucjach państwowych (na przykład sądach, urzędach czy izbie celnej) a także firmach prywatnych. Do zadań referenta należy przede wszystkim porządkowanie dokumentacji, wykonywanie prostych prac biurowych, etc. Dlatego też zawód referenta jest często używany zamiennie z zawodem sekretarza lub sekretarki, większość obowiązków jest bowiem w tym przypadku identyczna. Referent poza ...
    Referent Praca Referent

    Szukaj pracy według:

    Dolnośląskie:
    Wrocław (847)
    Wałbrzych (53)
    Legnica (110)
    Kujawsko-pomorskie:
    Bydgoszcz (204)
    Toruń (117)
    Lubelskie:
    Lublin (207)
    Chełm (33)
    Lubuskie:
    Łódzkie:
    Małopolskie:
    Kraków (906)
    Tarnów (58)
    Nowy Sącz (43)
    Mazowieckie:
    Warszawa (2095)
    Radom (144)
    Płock (45)
    Opolskie:
    Opole (155)
    Nysa (68)