Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Referent

Izba Administracji Skarbowej w Warszawie

Przysucha

6 dni temu

Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Referent
Miejsce pracy: Przysucha
Ogłoszenie o naborze Nr 39157

Warunki pracy

Stanowisko pracy spełnia wymogi zatrudnienia pracownika administracyjno-biurowego.
Dojście do budynku jest przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W budynku jest winda. Brak toalety dostosowanej dla osób niepełnosprawnych.

Zakres zadań

  • prowadzenie obsługi kancelarii urzędu zgodnie z instrukcją prac kancelaryjnych, w tym przyjmowanie, segregowanie, wprowadzenie do programu informatycznego, bieżące przekazywanie do sekretariatu Urzędu i odpowiednich komórek organizacyjnych korespondencji w celu właściwego obiegu dokumentów;
  • prowadzenie sekretariatu w celu wsparcia w bieżącej pracy Naczelnika, Zastępcy Naczelnika i pracowników Urzędu;
  • organizowanie obiegu informacji i dokumentacji w zakresie spraw związanych z obsługą kadr, gospodarowania mieniem, eksploatacyjno-zaopatrzeniowych, obronnych, zarządzania kryzysowego, ochrony informacji prawnie chronionych, ochrony przeciwpożarowej, archiwizacji w celu zapewnienia prawidłowej obsługi Naczelnika Urzędu Skarbowego;
  • obsługa aplikacji e-Puap, wraz z codziennym sprawdzaniem wpływu dokumentów elektronicznych i ich drukowanie w celu przekazania ich do właściwych komórek organizacyjnych w Urzędzie;
  • prowadzenie spraw związanych z udzieleniem upoważnień pracownikom Urzędu w celu podejmowania przez nich czynności w imieniu Naczelnika, z wyjątkiem zastrzeżonych do właściwości innej komórki organizacyjnej;
  • prowadzenie składnicy akt w celu przechowywania akt spraw załatwionych, zbędnych do pracy bieżącej w komórkach organizacyjnych Urzędu;
  • sporządzanie informacji i sprawozdań z zakresu funkcjonowania stanowiska w celu właściwego wykorzystania przedmiotowych danych oraz prowadzenie wymaganych na stanowisku ewidencji i rejestrów w celu monitorowania załatwianych spraw.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość obsługi komputera (edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny)
  • Podstawowa znajomość przepisów prawa podatkowego, procesowego i materialnego oraz podstaw ustawy o służbie cywilnej
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

    Poznaj stanowisko: Referent

    Referent to stanowisko funkcjonujące w instytucjach państwowych (na przykład sądach, urzędach czy izbie celnej) a także firmach prywatnych. Do zadań referenta należy przede wszystkim porządkowanie dokumentacji, wykonywanie prostych prac biurowych, etc. Dlatego też zawód referenta jest często używany zamiennie z zawodem sekretarza lub sekretarki, większość obowiązków jest bowiem w tym przypadku identyczna. Referent poza ...
    Referent Praca Referent

    Szukaj pracy według:

    Dolnośląskie:
    Wrocław (857)
    Wałbrzych (53)
    Legnica (118)
    Kujawsko-pomorskie:
    Bydgoszcz (197)
    Toruń (125)
    Lubelskie:
    Lublin (228)
    Chełm (34)
    Lubuskie:
    Łódzkie:
    Małopolskie:
    Kraków (889)
    Tarnów (58)
    Nowy Sącz (40)
    Mazowieckie:
    Warszawa (2110)
    Radom (167)
    Płock (40)
    Opolskie:
    Opole (159)
    Nysa (62)