Zobacz więcej ofert pracy

Referent

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Mińsku Mazowieckim
mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
praca stacjonarna
1799 dni temu
Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Referent
Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
Ogłoszenie o naborze Nr 46237

Warunki pracy

- praca przy komputerze
- praca w budynku parterowym z podjazdem dla osób niepełnosprawnych ruchowo
- bariery architektoniczne (kontrole w miejscach nieprzystosowanych dla osób niepełnosprawnych)
- toalety niedostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych
- brak oznaczeń dla osób niewidomych
- brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym, niedosłyszącym oraz głuchoniemym

Zakres zadań

  • prowadzenie akt osobowych pracowników
  • prowadzenie dokumentacji płacowej pracowników w komputerowym programie Płace, Kadry
  • obsługa decyzji personalnych
  • sporządzanie dokumentacji dotyczącej wartościowania stanowisk
  • prowadzenie spraw z tytułu świadczeń z ubezpieczenia społecznego pracowników Inspektoratu oraz pracowników zatrudnionych na podstawie umowy zlecenia
  • realizacja obowiązków sprawozdawczych
  • nadzór nad składnicą akt
  • przygotowanie akt do archiwum z zakresu prowadzonego stanowiska – zgodnie z obowiązującymi przepisami

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe ekonomiczne w zakresie finansów i rachunkowości
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • znajomość przepisów z zakresu: prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, rachunkowości, finansów publicznych
  • znajomość obsługi programów kadrowo-płacowych
  • znajomość obsługi programu MS Office
  • umiejętność obsługi komputera
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • posiadanie obywatelstwa polskiego
  • korzystanie z pełni praw publicznych
  • nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość przepisów o Inspekcji Weterynaryjnej i Służbie Cywilnej
  • znajomość obsługi platformy e-PUAP
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy własnej i w zespole
  • samodzielność, bezkonfliktowość, komunikatywność, obowiązkowość, dyspozycyjność
  • dobra organizacja pracy
  • wykonywanie zadań pod presją czasu