Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Referent

Izba Administracji Skarbowej w Łodzi

Łódź

9 dni temu

Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Referent
Miejsce pracy: Łódź
Ogłoszenie o naborze Nr 52388

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań
• praca w siedzibie Urzędu na stanowisku administracyjno-biurowym z przewagą wysiłku umysłowego, związana z permanentną obsługą klientów zewnętrznych,
• praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego wymiaru czasu pracy,
• praca przeważnie siedząca, wymagająca wymuszonej pozycji ciała,
• narzędzia pracy - sprzęt biurowy (np. komputer, drukarka, niszczarka, itp.)

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy
• stanowisko pracy zlokalizowane w budynku trzypiętrowym,
• stanowisko pracy oświetlone światłem naturalnym i sztucznym,
• budynek wyposażony w pochylnie dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz w windę,
• na parterze budynku znajduje się pomieszczenie higieniczno-sanitarne przystosowane dla osób niepełnosprawnych

Zakres zadań

  • obsługa podatników i systemów informatycznych w zakresie rejestracji i identyfikacji oraz rejestracji VAT,
  • przyjmowanie i wprowadzanie zgłoszeń, wniosków, informacji i innych dokumentów do odpowiednich systemów, celem zaktualizowania danych o podatnikach,
  • prowadzenie czynności sprawdzających dokumentów składanych przez podatnika w celu zweryfikowania ich poprawności z przepisami prawa,
  • współpraca z organami CEIDG, KRS, WUS w zakresie obsługi wniosków podatników prowadzących działalność gospodarczą,
  • udzielanie informacji w celu dostarczenia podatnikom aktualnej wiedzy o przepisach prawa podatkowego,
  • udostępnianie informacji uprawnionym organom oraz informowanie właściwych sądów rejestrowych o zdarzeniach mających wpływ na treść danych widniejących w rejestrach Krajowego Rejestru Sądowego, a podlegających obowiązkowi wpisu z urzędu.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Podstawowa znajomość przepisów podatkowych i ordynacji podatkowej,
  • Obsługa komputera,
  • Komunikatywność, umiejętność przekazywania informacji,
  • Cierpliwość, dokładność, uprzejmość, samodzielność,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Podstawowa wiedza w zakresie obsługi aplikacji i systemów informatycznych MF i IAS obsługiwanych na stanowisku pracy,
  • Umiejętność organizacji pracy,
  • Umiejętność pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (639)
Wałbrzych (60)
Legnica (113)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (231)
Toruń (144)
Lubelskie:
Lublin (234)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (813)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2001)
Radom (176)
Płock (63)
Opolskie:
Opole (236)
Nysa (61)