Regionalny Kierownik Sprzedaży w sieci aptek

Klient portalu Praca.pl

Śląskie

35 dni temu

Ogłoszenie numer: 3101999, z dnia 2020-02-28

Apteka sieciowa poszukuje do swojego zespołu:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za osiąganie wyników regionu: sprzedaż, koszty oraz inne wskaźniki biznesowe
  • Wdrażanie i realizacja strategii sprzedażowej
  • Wyznaczanie celów (ilościowych i jakościowych) i monitorowanie poziomów ich realizacji
  • Efektywne zarządzanie pracą Kierowników oraz personelu aptek
  • Aktywny udział w budowaniu pozycji firmy na rynku
  • Raportowanie działań prowadzonych w regionie

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz zespołu
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Zorientowanie na cel
  • Zdolność do motywowania i angażowania pracowników
  • Mobilność, prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilną, interesującą i odpowiedzialną pracę
  • Samodzielność w działaniu
  • Życzliwą atmosferę, opartą na współpracy
  • Narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon
Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Sprzedaży
Kierownik ds. Sprzedaży to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza raportów i prognoz dotyczących rynku i weryfikacja planów sprzedaży, tworzenie strategii sprzedaży firmy, poszukiwanie nowych rynków zbytu, nadzór nad prawidłowością zawieranych umów oraz sporządzanie raportów, realizacja powierzonych planów ...
Praca Kierownik ds. Sprzedaży