Zobacz więcej ofert pracy

Kosmetolog

YASUMI Instytut Zdrowia i Urody
Kraków
praca stacjonarna
4775 dni temu

Ogłoszenie numer: 136622, z dnia 2011-03-02

w centrum Krakowa poszukuje osób na stanowisko:

Kosmetolog

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

- profesjonalna kosmetyka twarzy i ciała

- masaże

- wykonywanie specjalistycznych zabiegów/masaży z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

- umiejętność wykonywania manicure, pedicure

Wymagania

- wykształcenie wyższe na kierunku kosmetologia

- doświadczenie na stanowisku kosmetologa min 3 lata (kwalifikacje i kursy z dyplomem jako dodatkowy atut)

- wysoka kultura osobista

- pogodne usposobienie

- mile widziana umiejętność wizażu

Oferujemy

- pracę w atrakcyjnej lokalizacji Krakowa

- wynagrodzenie zasadnicze + prowizja z elementami motywacyjnymi

- możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia

- pracę na wysokiej klasy sprzęcie specjalistycznym

- gwarancje zatrudnienia w renomowanej sieci salonów Yasumi