Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

Honda Plaza
Warszawa
praca stacjonarna
4754 dni temu

Ogłoszenie numer: 139804, z dnia 2011-03-23

Honda Plaza

Honda Plaza jest liderem sprzedaży detalicznej motocykli Honda w Polsce. Poza motocyklami nowymi Honda sprzedajemy również motocykle używane wszystkich marek oraz odzież i akcesoria motocyklowe. W naszej ofecie można znaleźć produkty takich firm, jak Arai, Arlen Ness, HJC, Held, Modeka, czy Sidi. Naszym celem jest zapewnienie najwyższego możliwego poziomu obsługi klienta.

Handlowiec

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 1/03/2011

Opis stanowiska

  • Sprzedaż motocykli nowych i używanych,
  • Sprzedaż akcesoriów motocyklowych,
  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie działu sprzedaży motocykli w jednym z obszarów (sprzedaż akcesoriów motocyklowych, sprzedaż produktów finansowych).

Wymagania

  • Znajomość rynku motocyklowego,
  • Doświadczenie w sprzedaży,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. A i B,
  • Znajomość j.angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami,
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe,
  • Możlwość rozwoju,
  • Ciekawą pracę w młodym, ambitnym zespole,
  • Możliwość realizacji motocyklowej pasji,
  • Stabilność zatrudnienia.