• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    3 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

Front-End Developer

Media4U Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
2293 dni temu

Media4U to polska spółka wyspecjalizowana w dziedzinie e-commerce. Od ponad 17 lat rozwijamy dedykowane systemy dla branż z sektorów B2B oraz B2C. Posiadamy w Łodzi dwa biura, w których wdrażamy kompleksowe rozwiązania dla klientów z Polski i Europy. Aktualnie nasza załoga liczy 80 osób i wciąż nam mało. Dołącz do nas i wypłyń na szerokie wody e-biznesu.

Ciągły rozwój firmy i nowe projekty na rynku polskim i zagranicznym powodują, że w chwili obecnej poszukujemy pracowników do Działu IT na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

Jako Front-End Developer dołączysz do kilkudziesięciu specjalistów IT zatrudnionych w Media4U. Pracujemy w ramach mniejszych zespołów dowodzonych przez doświadczonych teamleaderów. Różnorodność problemów, z którymi się zetkniesz nie pozwoli Ci się nudzić, a elastyczne podejście do godzin pracy umożliwi łatwiejsze pogodzenie obowiązków zawodowych z prywatnymi. Realizując zadania dla kluczowych klientów firmy będziesz współpracował z pozostałymi działami firmy, w tym m.in. z Project Managerami. Twoje codzienne obowiązki to praca dla najważniejszych klientów firmy, a w szczególności:

  • wytwarzanie i rozwój aplikacji internetowych (rozbudowane platformy e-commerce) w zakresie części klienckiej aplikacji zgodnie z przyjętymi w firmie wytycznymi
  • zapewnienie wsparcia jako specjalista IT w zespole projektowym
  • zwiększanie wiedzy prowadzącej do realizowania wyznaczonych celów
  • samorozwój i poszerzanie wiedzy działu w zakresie technologii teleinformatycznych
Wymagania:
  • dobra znajomość HTML5 i CSS3
  • bardzo dobra znajomość JavaScript i jQuery
  • umiejętność pisania czytelnego, optymalnego kodu i dzielenia warstwy front na niezależne komponenty
  • praktyczna znajomość jednej z metodologii OOCSS (np. BEM), preprocesorów CSS (np. SASS), task-runnerów (np. Gulp) i systemu szablonów TWIG
  • praktyczna znajomość problematyki RWD i wytwarzania rozwiązań cross-browser i cross-platform (m.in. urządzenia mobilne)
  • znajomość co najmniej jednego z wiodących frontowych frameworków (preferowany Bootstrap)
  • podstawowa znajomość programów graficznych pozwalająca na pracę z projektami graficznymi (w szczególności Adobe PhotoShop)
  • kreatywność, samodzielność w rozwiązywaniu zadań
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego (minimum w zakresie czytania dokumentacji technicznej)
  • chęć ciągłego poszerzania wiedzy i duża odpowiedzialność
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy z szablonami dla rozwiązań opensource (Wordpress, PrestaShop, Magento)
  • znajomość PHP (szczególnie w zakresie pisania i modyfikacji wtyczek Wordpress)
  • umiejętność optymalizacji procesu renderowania witryny po stronie przeglądarki użytkownika
  • znajomość systemu kontroli wersji (GIT, SVN)
Co możemy Ci zaoferować:
  • udział w ciekawych projektach dla naprawdę dużych klientów, zarówno z Polski jak i zagranicy. Pracujemy m.in. dla takich marek jak Bonprix, Endo, Lilou, Ryłko czy Scania;
  • pracę na etat (chyba, że wolisz inną formę);
  • dobrą atmosferę w biurze i po godzinach pracy (lubimy się integrować w pubach, kajakach i biegać w goglach do paintballa);
  • korpostandard, czyli dofinansowanie kart Multisport i LuxMed;
  • sprzęt do pracy i służbowe auto na delegacje;
  • mamy parking dla fanów 2 i 4 kółek;
  • lokalizacja biura w pobliżu parku na Młynku;
  • 1 min do przystanku MPK, a w pobliżu także stacja ŁKA Dąbrowa;
  • co piątek zajęcia z języka angielskiego;
  • wszelkie nieporozumienia rozwiązujemy co tydzień w sportowej rywalizacji w hali Anilana;
  • kuchnia wyposażona w nielimitowaną ilość kawy, herbaty, dwudaniowe obiady od 11 zł oraz codzienne dostawy świeżutkich plotek.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).