Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Prezesa ds. Techniczno-Eksploatacyjnych

    Spółdzielnia Mieszkaniowa "Jelonki"   Warszawa    praca stacjonarna   dziś wygasa
    prezes / dyrektor / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    15 dni
    Do obowiązków Zastępcy Prezesa ds. Techniczno-Eksploatacyjnych będzie należało między innymi: nadzorowanie i zarządzanie pracami działów: technicznego i administracyjno-eksploatacyjnego, w tym; inspektorami, koordynatorami, administratorami, pracownikami działu technicznego,...
Praca.pl Praca Mazowieckie Kierownik ds. Inwestycji Finansowych Mazowieckie
Kierownik Sekcji Przygotowania Inwestycji w Departamencie Inwestycji

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.
mazowieckie
praca stacjonarna
3017 dni temu

Departament Zarządzania Zasobami Ludzkimi PSE S.A.

ogłasza rekrutację na stanowisko:

Nr Ref.: DI/SP/K/01-16

Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:
  • koordynowanie i ocenianie rezultatów wykonywanych przez pracowników Sekcji zadań;
  • wyznaczanie kierunków działań Sekcji i identyfikowanie potrzeb informacyjnych w zakresie procedury administracyjnej wydawanych decyzji formalno-prawnych oraz planowania przestrzennego dla inwestycji infrastrukturalnych;
  • współpraca z organami administracji państwowej, samorządu terytorialnego, stowarzyszeń, organizacji ekologicznych oraz ze wszystkimi uczestnikami procesu inwestycyjnego w zakresie formalno-prawnego przygotowania i realizacji zadań inwestycyjnych;
  • zapewnienie odpowiedniej jakości prowadzenia procedury oceny oddziaływania na środowisko dla inwestycji PSE S.A. w szczególności poprzez opiniowanie wniosków o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach i KIP, weryfikowanie poprawności przygotowania raportów o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko;
  • analizowanie i przygotowywanie opinii dotyczących aspektów formalno-prawnych dla zadań inwestycyjnych;
  • doskonalenie Systemu Zarządzania Środowiskowego w ramach Departamentu zarówno w Siedzibie Spółki jak i przy realizacji inwestycji;
  • monitorowanie w ramach Departamentu spraw dotyczących pozyskiwania decyzji administracyjnych, w szczególności o środowiskowych uwarunkowaniach i przygotowania niezbędnej dokumentacji;
  • monitorowania zmian przepisów prawa dotyczących przygotowania i realizacji zadań inwestycyjnych;
  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi w zakresie działań komunikacji społecznej przy realizacji inwestycji.
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe – preferowana specjalizacja z ochrony środowiska;
  • 4 – letnie doświadczenie w kierowaniu/ koordynowaniu  zespołem pracowników;
  • znajomość rozwiązań prawnych dotyczących kwestii środowiskowych i lokalizowania inwestycji infrastrukturalnych;
  • umiejętność działania w systemie zarządzania środowiskowego wg normy ISO 14001;
  • doświadczenie w weryfikacji lub/i opracowaniu dokumentów niezbędnych do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach;
  • bardzo dobra znajomość przebiegu procesu inwestycyjnego;
  • umiejętność pracy w systemie projektowym;
  • biegła znajomość programów pakietu MS Office;
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz formułowania ocen i wniosków;
  • sumienność, rzetelność, dokładność.