Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Personalny

CHIC sp. z o.o. Sp. k
dolnośląskie, Ostrzeszów/Poznań
praca stacjonarna
3000 dni temu

Chic Group pionier branży e-papierosowej w Europie, związany z siecią handlową eSmokingWorld
w związku z intensywnym rozwojem poszukuje osoby (K/M) na stanowisko:

Miejsce pracy: Ostrzeszów/Poznań

Opis stanowiska:

Firma poszukuje osoby, która dołączy do zespołu profesjonalistów i swoją wiedzą oraz zaangażowaniem będzie pozytywnie wpływać na rozwój zawodowy i motywację współpracowników. Jednocześnie, dzięki krytycznej analizie procesów z zakresu HR, będzie w stanie znaleźć optymalne rozwiązania dla polityki kadrowej oraz kształtować kulturę organizacyjną firmy.

Do zadań Dyrektora Personalnego należeć będzie m.in.:
  • profesjonalizacja/ukorporacyjnienie pionu kadrowego firmy,
  • analiza dotychczasowej struktury organizacyjnej oraz procesów biznesowych,
  • tworzenie strategii i wdrażanie procedur usprawniających politykę kadrową,
  • współpraca z zarządem nad rozwijaniem polityki personalnej,
  • zarządzanie procesami rekrutacyjnymi,
  • planowanie działań z zakresu employer branding.
Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub w dziale kadr,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy,
  • znajomość zagadnień promocji wizerunku firmy,
  • umiejętność zarządzania zespołem, w tym delegowanie zadań i motywacja pracowników,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne służące budowaniu pozytywnych relacji wewnątrz firmy,
  • zdolności analityczne pozwalające krytycznie oceniać stan procesów HR i tworzyć optymalne procesy z zakresu ZZL.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pełną wyzwań, pasjonującą pracę dla lidera europejskiego rynku,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjny pakiet socjalny.
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)".