Reruter Opiekunek / Opiekunów osób starszy

Life Help

Opolskie

1 dzień temu

Ogłoszenie numer: 4598728, z dnia 2021-05-12

Life Help

LIFE HELP SP. Z O.O. Z siedzibą w Warszawie to firma świadcząca usługi w zakresie opieki nad osobami starszymi w Niemczech . Jesteśmy nieustannie rozwijającą się firmą, współpracującą z rodzinami na terenie całych Niemiec.

Miejsce pracy: opolskie

Nr Ref.: 20521

Opis stanowiska

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko: REKRUTER OPIEKUNEK/ OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pozyskiwanie nowych kandydatów do pracy opiekuna /opiekunki osób starszych w Niemczech, przeprowadzanie wywiadów z potencjalnymi kandydatami,
  • optymalizowanie starych oraz wyszukiwanie nowych sposobów dotarcia do interesujących kandydatów,
  • aktywne działania w social media.

Wymagania

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia w rekrutowaniu lub chęci nauki specyfiki pracy,
  • znajomości języka niemieckiego na poziomie dobrym (B2) oraz znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • znajomości MS Office,
  • cierpliwości i dobrej organizacji pracy,
  • dokładności,
  • MILE WIDZIANI STUDENCI OSTATNICH LAT.

Oferujemy

OFERUJEMY:
  • pracę zdalną,
  • współpracę na warunkach partnerskich,
  • stałą pensję 2000 zł netto miesięcznie,
  • elastyczne godziny pracy (możliwość pracy dodatkowej),
  • umowę zlecenie lub umowę o dzieło.

Wynagrodzenie

Od 2000 do 3000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Life Help

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji
Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji to osoba, która jest odpowiedzialna za planowanie i realizację procesów rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów na rożne stanowiska, czyli prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, testów psychologicznych, w tym także wszelkie działania organizacyjne związane z ...
Praca Specjalista ds. Rekrutacji