Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Rzeczoznawca Pomorskie
Rzeczoznawca Komunikacyjny

VIG Ekspert
pomorskie, Chojnice, Człuchów, Pruszcz Gdański, Starogard Gdański
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
988 dni temu

Spółdzielnia Usługowa VIG Ekspert w Warszawie należy do dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Obsługujemy Towarzystwa Ubezpieczeń w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych i majątkowych. Obecnie poszukujemy energicznej osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Chojnice, Człuchów, Pruszcz Gdański, Starogard Gdański

Wymagania:
  • Praktyki warsztatowej lub rzeczoznawczej
  • Znajomości technologii napraw powypadkowych i zasad kosztorysowania
  • Znajomości programów Audatex, Info-Ekspert i Eurotax
  • Wykształcenia średniego kierunkowego, specjalność: pojazdy samochodowe
  • Bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych
Oferujemy:
  • Zadaniowy czas pracy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia odpowiadające posiadanym umiejętnościom
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę z perspektywami rozwoju w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce
Zakres obowiązków:
  • Oględziny uszkodzonych pojazdów, sporządzanie ocen technicznych i cyfrowej dokumentacji
  • fotograficznej
  • Oględziny innych pojazdów uczestniczących w kolizji/wypadku (w razie konieczności)
  • Oględziny dodatkowe i ponaprawcze

Podobne oferty