Praca.pl Praca
Agent Celny Gdańsk

Praca Agent Celny Gdańsk

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Agent Celny

    Agencja Celna Peko   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Obowiązki: Przygotowywanie dokumentacji celnej; Prace administracyjne związane z przepływem i archiwizacją dokumentów; Kontakt z służbami celnymi, granicznymi; Kontakt z klientami, których przesyłki są w odprawie celnej; Wymagania: Wpis na listę agentów celnych; Mile widziany ukończony...
  • Agent celny

    "OMEGA CARGO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ   Gdańsk, Lotnisko    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   5 000 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    przygotowanie wszystkich dokumentów wymaganych do odprawy importowej i eksportowej; przygotowanie deklaracji INTRASTAT w przywozie i w wywozie; uczestnictwo w rewizjach i weryfikacjach celnych; uproszczone procedury;