Praca.pl Praca
Agent Ubezpieczeniowy Świebodzin

Praca Agent Ubezpieczeniowy Świebodzin najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca agent ubezpieczeniowy małopolskie lubuskie najnowsze oferty pracy

  • Compensa Dystrybucja Sp. z o.o.
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie / kontrakt B2B
    7 godz.
    Twój zakres obowiązków: Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych; Aktywne pozyskiwanie klientów; Prowadzenie spotkań z klientami; Nasze wymagania: Wykształcenie min. średnie; Niekaralność; Doświadczenie w sprzedaży mile widziane; Etyczne podejście do pracy i klientów;
  • Specjalista ds. Obsługi Szkód Komunikacyjnych

    GRUPA PZU   Kraków    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    15 godz.
    Pozyskiwanie dokumentów niezbędnych do zajęcia stanowiska w sprawie zgłoszonych roszczeń z tytułu ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej w szkodach komunikacyjnych; Analizowanie dokumentacji oraz dokonywanie wyceny i weryfikacji wartości szkody; Przygotowywanie decyzji o wypłacie lub...
  • Prudential Polska Sp. z o.o.   dziś wygasa
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  kontrakt B2B  pełny etat
    4 dni
    Jeżeli myślisz o zmianie branży lub szukasz dodatkowego źródła dochodu, a ponadto posiadasz wysoki poziom samodyscypliny, jesteś ambitny i komunikatywny – porozmawiaj z nami o możliwości współpracy. Główne zadania na ww. stanowisku to: pozyskiwanie klientów oraz sprzedaż...
  • TUiR Allianz Polska S.A.
    specjalista junior / mid  umowa agencyjna / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Twój zakres obowiązków: Pozyskiwanie nowych klientów, budowanie relacji oraz zapewnienie wysokiej jakości obsługi; Przygotowywanie ofert ubezpieczenia dostosowywanych do potrzeb i oczekiwań klientów oraz zapewniających najlepszą ochronę; Prowadzenie spotkań sprzedażowych; Zdobywanie...
  • Agent ubezpieczeniowy

    Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego   Krzeszowice    praca stacjonarna
    1 dni