Praca.pl Praca
Blacharz Wrocław

Praca Blacharz Wrocław najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca blacharz dolnośląskie najnowsze oferty pracy

  • Blacharz samochodowy

    Praca.pl Sp. z o.o.   dolnośląskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    15 godz.
    Zakres obowiązków: Naprawy blacharskie; Naprawa wgnieceń oraz uszkodzeń karoserii Wymiana uszkodzonych części; Demontaż i montaż wyposażenia samochodu;
  • Blacharz / Pomocnik blacharza samochodów użytkowych

    EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.   Nowa Wieś Wrocławska, ul. Józefa Wymysłowskiego 3    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: Naprawy blacharskie zabudów chłodniczych; Naprawy blacharskie nadwozi oraz podwozi pojazdów ciężarowych; Naprawa wgnieceń i innych uszkodzeń; Wymiana uszkodzonych części; Dbałość o utrzymanie wysokiej jakości wykonywanych prac;
  • Lakiernik samochodowy

    Thomalla Stahlmontage   dolnośląskie
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   11 000 - 13 500 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    przygotowanie nadwozi ciągników siodłowych oraz innych samochodów do prowadzenia prac lakierniczych (oczyszczanie, szpachlowanie, matowienie itd.) przygotowanie materiałów lakierniczych; lakierowanie natryskowe nadwozi samochodowych, zgodnie z wymaganiami i technologią producentów...
  • Lakiernik / Blacharz – Pomocnik lakiernika

    BAS Holding   dolnośląskie     za 2 dni wygasa
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Holandia
    pracownik fizyczny  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Drobne naprawy blacharskie; Wymiana i naprawa uszkodzonych części; Oklejanie pojazdu przed lakierowaniem; Przygotowanie elementów nadwozia do malowania; Malowanie pojazdów; Polerowanie pojazdów;