Praca.pl Praca
elektromonter sieci elektroenergetycznych

Praca elektromonter sieci elektroenergetycznych

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Specjalista ds. elektroenergetycznych

    Warszawski Uniwersytet Medyczny   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Główne zadania: nadzór nad prawidłową pracą sieci, instalacji i urządzeń elektroenergetycznych, stacji transformatorowo-rozdzielczych SN/nn, układów SZR, agregatów prądotwórczych, zasilaczy UPS (bez instalacji wewnątrzbudynkowych gniazd zasilających i oświetlenia), bieżące...
  • Monter sieci trakcyjnej

    Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Będziesz odpowiadać za: przeglądy, naprawę, konserwację sieci trakcyjnej i jej urządzeń, remonty kapitalne sieci trakcyjnej, pogotowie sieci trakcyjnej i instalacji trakcyjnych; A od Ciebie oczekujemy: wykształcenia zasadniczego zawodowego technicznego (preferowane kierunki: elektronika,...
  • Elektromonter urządzeń rozliczających

    PGE Dystrybucja S.A.   Mielec    praca stacjonarna
    7 dni
    Twój zakres obowiązków: prowadzenie zagadnień związanych z zawieraniem umów o świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej, eksploatacja układów pomiarowych zgodnie z ustalonym podziałem kompetencji, udział w pracach związanych z odbiorami i sprawdzeniami układów...